Posun vlevo
Posun vpravo
ENERGIA elektro
obr0obr1obr2obr3obr4obr5

 

VZNIK A ROZVOJ

 

 

   Vznik firmy a její působení se traduje již od ledna 1990, v podstatě první oficiální možnost zřízení živnosti po roce 1989.

V roce 1994 došlo ke sloučení firmy Energia a firmy Elkon a bylo založeno Občanské Sdružení podnikatelů, za účelem společného podnikání.

 

   Naše působení v oboru silnoproudých instalací jsme rozšířili o obory, slaboproudé rozvody, MaR, kamerové a zabezpečovací systémy, docházkové a přístupové systémy, montáže hromosvodů a revize el. zařízení.

   Od roku 2001 byla ukončena spolupráce s firmou Elkon a firma Energia, pokračovala dále jako samostaná fyzická osoba.

 

   V roce 2008 se firma Energia transformovala do Společnosti s ručením omezeným - ENERGIA art & technology s.r.o.

Svoji nabídku jsme rozšířili o instalace metalických a optických sítí. Dále se naší součástí stala reklamní divize - Marvel.

   Divize elektro se zaměřuje zejména na koncové zákazníky a její náplní  jsou veškeré montáže silnoproudých a slaboproudých rozvodů, dodávky rozvodných a jiných zařízení sloužící k přenosu el. energie a dat. Dle požadavků vypracujeme projekty na jednotlivé zakázky a také je kompletně zrevidujeme.

Divize reklama vám připraví a v souladu s vašimi požadavky dodá jakoukoliv formu propagace, od zpracování návrhu po vlastní realizaci, vyhotovení logotypu a manuálu, polepu aut, písmomalířské práce, reklamní předměty, tiskoviny atd.

 

   ENERGIA art & technology s.r.o. vám zajistí komplexní dodávky včetně cenových nabídek, návrhů, konzultace a vlastní realizace zakázek, kdy využíváme nejmodernějších technologií s důrazem na kvalitu, zpracování a celkovou estetickou hodnotu.

Samozřejmou součástí je záruční i pozáruční servis.